Inglot kusi jagodami ...

sobota, 8 sierpnia 2015
Witam

Właśnie przygotowuję opis produktów zdenkowanych w czerwcu i lipcu, ale w międzyczasie zostawię Wam inspirację od Inglota, która wczoraj pojawiła się na ich fanpage`u. Mam ostatnio fazę na fiolety i inne ciekawe odcienie na ustach, więc i ta fotografia mnie zainteresowała... 

Zdjęcie pochodzi z fanpage`a Inglot na facebooku.
Zainteresował mnie tylko znajdujący się na zdjęciu eyeliner w kremie. Podobny odcień nałożyła mi ostatnio na powieki ( przy okazji korzystania z brow baru ) Pani Natalia i zakochałam się w tym kolorku. 

A jak Wam się podoba taka propozycja od Inglota? 

Wieczorem zapraszam na ogromne denko czerwcowo - lipcowe.

7 komentarzy:

 1. Cudowny. Lubię takie kolory, chociaż jak na razie mam fioletowy tint oraz szminkę z jagodową nutą i jakoś tak za rzadko je użytkuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba jakieś ostre promo tego fioletu, bo wczoraj jak byłam w Inglocie to obie panie miały fioletowe kreski na powiekach ;)
  Zapraszam również do mnie, nowy post KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I love Inglot Cosmetics from Majorbrands – it mixes both roguish and sweet characteristics and looks perfect! Hot fashion is always admirable.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)