Kolejny dobry róż Max Factor Creme Puff - Alluring Rose

poniedziałek, 13 lipca 2015
Dzień dobry!

Dzisiaj do kawusi proponuję Wam obejrzenie przepięknego różu do policzków z najnowszej kolekcji Max Factor. Korzystając z promocji w Rossmannie -49% wybrałam dwa kolejne odcienie (posiadam już odcień Seductive Pink, o którym pisałam tutaj...) Dzisiaj chcę jednak opisać jeden z zakupionych produktów, a mianowicie numer 25 Alluring Rose, który przypomina mi Global Glow MAC. 
Jaki jest odcień 25? To kolor raczej brązowego różu, dlatego często zastępuję nim bronzer. Ma również mnóstwo złotych drobinek, które nie są typowym brokatem, ale ładnie rozświetlają nasze policzki. Dla mnie 3 produkty w jednym. Kocham go za łatwość aplikacji, pigmentację, ale i to, że w żaden sposób nie można sobie nim zrobić krzywdy, jest delikatny, ale na twarzy zapewnia nam piękny, delikatny efekt, który zwraca uwagę innych, wielokrotnie mnie pytano, co to za piękny odcień. Warto się nim zainteresować, jest idealny. 

Max Factor Creme Puff
Odcień 25 Alluring Rose to róż, bronzer i rozświetlacz w jednym
 Swatch odcienia Alluring Rose
Szczerze polecam zainteresowanie się tymi produktami z szafy Max Factor. Jeśli macie je u siebie, koniecznie dajcie znać, jak Wam się spisują :) Miłego dnia!

5 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)