Smashbox kusi nową paletą w wersji idealnej na wyjazdy wakacyjne - nudna paleta? ;) oj nie :)

piątek, 12 czerwca 2015
Kochane!

Latem stawiamy na minimalizm, jeśli chodzi o makijaż, nie chcemy zabierać na wyjazdy dużych palet, bo są nieporęczne, a w rezultacie i tak korzystamy z tych w "najnudniejszych" odcieniach i tworzymy nasz dzienny makijaż. Z pomocą przychodzi nam Smashbox, który przygotował mini wersję swojej kultowej palety Full Exposure. Kupimy ją za 89 zł w Sephorze. Paleta zawiera 8 neutralnych odcieni, zarówno o wykończeniu błyszczącym, jak i matowym. Muszę przyznać, że szalenie podoba mi się to zestawienie i z chęcią przyjrzę się jej będąc w Sephorze. A jak Wam się podoba?

Informacja i zdjęcie dzięki fanpage`owi Sephora.
Edit!

Czy chcecie recenzję pełnej palety Smasbox, na bazie której powstała ta mini wersja? Posiadam ją i chętnie Wam o niej napiszę :)

10 komentarzy:

 1. 89 zł ani mało ani dużo, ciekawe jak naprawdę będzie z jakością :o) Nigdy nie miałam tej marki :o) Miłego dnia Kochana ❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa propozycja, cena nie jest bardzo duża :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolory idealne do codziennego makijażu;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli jakość tych cieni byłaby zadowalająca, to cenę dało by się jakoś przełknąć, przynajmniej w moim przypadku, bo kolorystyka tek palety zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna jest tak paletka, bardzo podoba mi się kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Paleta prezentuje się bardzo ładnie! :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)