Pełna super ofert akcja tematyczna w Biedronce "Letnią porą modnie i aktywnie"

wtorek, 2 czerwca 2015
Witam serdecznie

Biedronka nie przestaje nas zaskakiwać. W najnowszej akcji tematycznej "Letnią porą modnie i aktywnie" możemy znaleźć niezwykle ciekawe oferty, nie tylko pod względem cenowym, ale również patrząc na coraz nowszy asortyment. 
W gazetce znajdziemy kilka stron ofert z super ubraniami wprost na letnie wakacyjne dni. W ofercie znajdują się sukienki letnie za 35 zł, sandałki za 19,90 zł, wpadły mi w oko t-shirty za niecałe 20 zł, sukienka dzianinowa oraz spodnie w ładnych kolorach. W gazetce jest także wiele ofert dla mężczyzn, dzieci. Oprócz tego w ofercie znajdziemy wiele ciekawych produktów związanych z tematem "relaks w ogrodzie". Z chęcią wybiorę się po podróżną suszarkę oraz akcesoria plastikowe. W oko wpadły mi także przepiękne notatniki za niecałe 8 zł oraz akcja "2 miliony książek za 4,90 zł!" Biedronka z pewnością znajdzie się na mojej trasie zakupowej :) Serdecznie polecam obejrzenie oferty tutaj...

Super ciekawa akcja tematyczna Biedronki
Co Wam się spodobało w najnowszej ofercie?

1 komentarz:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)