Nowa promocja w Rossmannie - 40% na pielęgnację, szczegóły

poniedziałek, 18 maja 2015
Kochane!

Napiszę tak, chyba jednak plotka, którą Wam przekazywałam jakiś czas temu okaże się prawdą. Spotkałam dzisiaj koleżankę, która pracuje w Rossmannie. 
Okazuje się, że promocja ma mieć miejsce od 20-26 maja i będzie obowiązywać na produkty do pielęgnacji, ale z kilkoma wyjątkami. Wyjątki znalazłam chwilę później w nowym Skarbie od Rossmanna, a są nimi kosmetyki dla mężczyzn (ale oni potrzebują mniej od nas ;)) oraz maseczki pielęgnacyjne. Niestety, Rossmann kolejny raz przygotowuje szturm na nasze portfele.

Zapowiedź nowej super promocji w Rossmannie

Nowy Skarb od Rossmanna
Zostawiam Wam powyżej link do nowego Skarbu od Rossmanna, w którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów, inspiracji nie tylko zakupowych, ale również makijażowych, ciekawe wywiady ze znanymi osobami oraz nowości na półkach Rossmanna i zapowiedzi nowych produktów.

Co planujecie kupić? Chcecie wpis o polecanych przeze mnie produktach z pielęgnacji?

4 komentarze:

 1. Niestety to nie plotka, znowu portfel ucierpi :P

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę dobrze przemyśleć te zakupy....

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś genialnym źródłem informacji :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się akurat kończą kremy i coś planuje kupić może z Dermiki, jeszcze nie wiem. Na pewno dla mamy krem pod oczy. Ale nie zamierzam przesadzać tylko to co mi potrzebne bez robienia zapasów. Pozdrawiam☺

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)