Niezwykle ciekawa oferta Lidla i Biedronki

poniedziałek, 25 maja 2015
Kochani!

Dzisiaj, w oczekiwaniu na pudełko be Glossy, przychodzę do Was z nowymi gazetkami Lidla i Biedronki, które przepełnione są ciekawymi ofertami, niskimi cenami oraz super okazjami. Zresztą zerknijcie :

Nowa oferta Lidla jest idealna na letnie dni...
W gazetce znajdziemy wiele inspiracji kuchennych, ubraniowych (w tym stroje kąpielowe) ciekawe sprzęty, które ułatwią nam przygotowanie smacznych potraw. Szczególnie kuszą mnie mikser i sokowirówka, bo moje stare niestety nie są już pierwszej jakości. 

Nowa gazetka Biedronki
Gazetkę Biedronki warto pokazać swojemu mężczyźnie, tacie ... jest pełna ciekawych produktów przydatnych majsterkowiczom, ale nie tylko. W ofercie znajdziecie np. lodówkę turystyczną, którą osobiście kupiłam w zeszłym roku, pełna obaw, ale okazała się niezłym wybawieniem podczas letnich wyjazdów. Oprócz tego w ulotce znajdziemy wiele sposobów na poradzenie sobie z owadami podczas letnich dni. 

Wracam do Was później z ujawnieniem zawartości be Glossy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)