Najświeższe promocje, wiele obniżek i niezłe okazje...

wtorek, 28 kwietnia 2015
Kochane

Czas na wpisz serii tych, które zawsze chętnie czytacie na moim blogu, a mianowicie garść wiadomości o najświeższych promocjach, obniżkach i okazjach cenowych.

Pamiętajcie, że trwają super promocje w Drogerii Natura : - 40% na kosmetyki do makijażu, do -30% na produkty do depilacji oraz do -40% na kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.

Do 29 kwietnia w Rossmannie trwa pierwszy etap promocji. Kto jeszcze nie skorzystał musi się pospieszyć, jeśli ma coś na oku z zakresu makijażu twarzy.

Nowa oferta Lidla
Czas na Lidl, a w nim istne szaleństwo, jeśli chodzi o promocje, zaczynając od super butów typu sneakers za 49 zł, poprzez rewelacyjne walizki poliwęglanowe z 4 kółkami, które będą idealne na majówkowe wojaże i wakacyjne podróże. W gazetce znajdziemy także wiele inspiracji ubraniowych, a nawet namiot plażowy! Warto zerknąć tutaj...

Nowa gazetka Hebe
Nowa gazetka Hebe wychodząca co miesiąc to kopalnia isnpracji makijażowych, porad kosmetycznych, z zakresu pielęgnacji i nie tylko. W gazecie znajdziemy także porady zdrowotne i informacje o najnowszych promocjach w Hebe. Warto zerknąć do środka gazetki, a znajdziecie ją tutaj...

Zostawiam Wam także najnowszy Skarb od Rossmanna, który sama bardzo lubię przeglądać, bo podobnie jak magazyn Hebe znajduję w nim wiele ciekawych artykułów.

Nowy Skarb od Rossmanna
Nowy Skarb od Rossmanna
To na tyle. Co wpadło Wam w oko? :)

3 komentarze:

  1. W Hebe teraz będzie -40% na kolorówkę :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda, że nie ma u mnie w pobliżu Hebe :( bo ciekawe mają tam kosmetyki

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)