Pędzle do makijażu oczu - moi ulubieńcy Bdellium Tools

niedziela, 1 marca 2015
Dzień dobry :)


Dzisiaj chciałam poświęcić trochę miejsca trzem ulubionym pędzlom do makijażu oczu. Tak, jak na pędzle Zoeva teraz, na Bdellium Tools "szał" panował w ubiegłym roku. Pędzelki pochodzą z różnych serii Pink and Yellow Bambu :) Koleżanka, od której dostałam pędzle, wybrała dla mnie zestaw idealny.

Pierwszy od góry, czyli Bdellium Tool 766 Pink Bambu Angled Shadow
Jest to pędzelek ścięty pod kątem, czego może nie widać na zdjęciu ;), z bardzo miękkiego włosia syntetycznego. Pędzel jest idealny do nakładania cieniu na górnej i dolnej powiece, jak również pomocny przy uzyskaniu efektu smoky eye. Producent polecał ten pędzel także do aplikacji bronzerów, ale ja jakoś nie widzę go w tej roli. Wymiary pędzla to : Całkowita długość pędzla: 17.0 cm Długość główki pędzla: 0.8 cm Najszersza rozpiętość główki: 1.0 cm.
Cena pędzla : 34,90 zł.


Środkowy pędzel to Bdellium Tools 769 Studio Line Angled Contour
Końcówka tego pędzla jest nieco ostrzejrza, co pozwala na rozcieranie oraz łączenie ze sobą nawet bardzo intensywnych kolorów cieni. Pomaga stworzyć mocne, ale i precyzyjne akcenty w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka. Włosie tego pędzla jest naturalne i syntetyczne, a wymiary to :
Całkowita długość pędzla: 16.8 cm Długość główki pędzla: 1.5 cm Najszersza rozpiętość główki: 1.0 cm. Cena : 44,90 zł.

Ostatnim pędzlem na zdjęciu jest Bdellium Tools 765 Studio Line Small Angled Shader. Włosie tego pędzla jest naturalne. Służy do aplikacji każdego rodzaju cieni. Szczoteczka tego pędzelka jest wielofunkcyjna i uwielbiam ją za mnogość zastosowań. Co do wymiarów :  Całkowita długość pędzla: 16.2 cm Długość główki pędzla: 1.2 cm Najszersza rozpiętość główki: 0.9 c, a cena to 39,90 zł. 

Pędzle są jednymi z moich ukochanych. Zawsze zabieram je ze sobą w podróż, bowiem gwarantują mi szybkie i precyzyjne wykonanie makijażu. Po roku używania non stop nie są zniszczone, włosie nie odkształciło się i jest nadal przyjemne w dotyku i podczas aplikacji produktów.

Znacie te pędzelki?
Miłej niedzieli :)
 

4 komentarze:

 1. Nigdy ich nie miałam, ale słyszałam o nich sporo dobrego i chętnie bym je wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam tych pędzli:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz widzę te pędzle ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też ich nie widziałam nigdy :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)