Mascara Collistar Infinito i nowa gazetka tematyczna Biedronki

piątek, 27 lutego 2015
Dzień dobry

Do śniadanka chciałam Wam dzisiaj zapewnić opis produktu, który skradł moje serce od pierwszego użycia. Mowa o maskarze Collistar Infinito. Tusz ten jest określany jako uniwersalny, cokolwiek miałoby to oznaczać :) Szczoteczka tuszu z elastomeru ułatwia precyzyjne rozczesanie rzęs i dokładną jego aplikację. Maskara zawiera woski: ryżowy i oliwny, a także pantenol. Produkt doskonale pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy. Zapewnia nam przepiękny efekt, który pozostaje niezmienny aż do momentu demakijażu. Nie musimy się martwić o to, że tusz nam się osypie, odbije na powiece. Pod tym względem jest bez zarzutu. Co więc jest jego wadą? Cena ... regularna to 99 zł. Ja skorzystałam z promocji w Merlinie i w ubiegłym roku dorwałam go za 50 zł i to z płynem do demakijażu. Cieszę się, że mogłam go poznać, to dla mnie taki luksusowy produkt, który uwielbiałam stosować. Samo opakowanie jest prześliczne :) Na codzień używam Miss Sporty, o którym pisałam ostatnio. 


Collistar Mascara Infinito
Tymczasem zmykam do pracy, a Wam zostawiam nową gazetkę tematyczną Biedronki, która szalenie mi się spodobała, mimo, że niewiele w niej kosmetyków, bowiem tym razem akcja tematyczna to "Dla każdego szefa kuchni". Gazetka pełna jest fantastycznych produktów, które już widzę w użyciu :) W gazetce znajdziecie niezbędne sprzęty, naczynia, noże Fiskars (jak dla prawdziwych Masterchefów:)), a nawet zestaw mebli kuchennych! Na końcowych stronach znajdziemy produkty inspirowane hasłem "Filmowa gala", a tam pościel Audrey Hepburn, filmy na dvd oraz piękne t-shirty z M. Monroe :) Gazetka jest pełna ciekawych pomysłów, warto do niej zajrzeć tutaj...


Nowa gazetka Biedronki
Miłego dnia ;)

6 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)