Książka o makijażu, którą chcę Wam polecić...

poniedziałek, 28 lipca 2014
Witam po długiej przerwie :)

Niestety, nie miałam w ostatnich dniach dostępu do netu i nie miałam możliwości wrzucenia posta, ale na szczęście już wszystko działa. Dzisiaj chcę Wam pokazać książkę upolowaną w super promocji za 9 zł w księgarni Matras. Spodobały mi się fotografie w niej zawarte, ale później przekonałam się, że i zawartość merytoryczna jest niczego sobie. W poradniku znajdziemy wiele tutoriali makijażowych oraz poznamy mnóstwo ciekawych porad. Książka jest krótszą wersją dobrze znanej pozycji wizażystki i artystki Rae Morris, czyli "Makijaż bez tajemnic", którą także posiadam.

Jeśli nie możecie sobie jednak pozwolić na wydatek ok. 50 zł (najtaniej) za tę książkę, polecam Wam wspomnianą wcześniej pozycję "Makijaż w mgnieniu oka". 

W książce znajdziemy ciekawe pomysły na przepiękne makijaże, jak opisuje wydawca "W książce Makijaż w mgnieniu oka Rae zdradziła wiele szybkich trików i sekretów branżowych, pokazała jak błyskawicznie uzyskać ostrą jak brzytwa linię eyelinera i jak zmienić wygląd twarzy dzięki perfekcyjnemu kształtowi  brwi dosłownie w kilka chwil. A jak brzmi jej najważniejsza wskazówka? Jeśli naprawdę masz niewiele czasu, maluj oczy jako pierwsze – podkład i szminkę możesz przecież nałożyć, zbiegnąc po schodach. Pełna zachwycających makijaży, świetnych fotografii instruktażowych  i łatwych do zastosowania wskazówek nowa książka Rae Morris to obowiązkowa pozycja dla kobiet, które chcą wyglądać zachwycająco, ale na makijaż mogą poświęcić zaledwie kilka chwil…"

 Na sąsiedniej stronie autorka pokazuje przykładową stylizację pasującą do wykonanego makijażu. Zdjęcia są rewelacyjne! 

Myślę, że jeśli interesuje Was makijaż i różne ciekawostki związane z tym tematem warto rozejrzeć się za tą książką, szczególnie, gdy można ją kupić podczas wyprzedaży i promocji. 
Lubicie poradniki makijażowe? Jakie polecacie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)