Bo w Naturze była promocja na odżywki do włosów

niedziela, 8 czerwca 2014
Jak tam po niezwykle ciepłym i pięknym weekendzie? Mam nadzieję, że naładowałyście akumulatorki i z werwą będziecie jutro wstawać do pracy :) Chciałam Wam dzisiaj pokazać moje super udane zakupy, które poczyniłam w ubiegły czwartek.  Specjalnie wybrałam się do Natury, bo trwała tam 40% obniżka na odżywki do włosów, a ponieważ moje zapasy w tej dziedzinie zdenkowałam, postanowiłam pojechać i je uzupełnić. Wybrałam :

Odżywkę wzmacniającą Garnier Fructis Goodbye Damage, która zawiera keraphyll i olejek z owoców amli, ma cofnąć zniszczenia i rozdwojone końcówki. Miałam już kiedyś tę odżywkę i byłam z niej zadowolona. Zapłaciłam 3 zł z groszami.

Błyskawiczna odżywka Marion Natura Silk, Jedwabna Kuracja bez spłukiwania, przeznaczona do włosów łamliwych, z rozdwojonymi końcowkami. Ma za zadanie intensywnie regenerować, błyskawicznie wzmacniać i nadawać połysk. Zapłaciłam za nią 4 zł.

W moim koszyku znalazła się również mgiełka Marion chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury, szczególnie podczas używania suszarki bądź prostownicy. Za tę odżwykę również zapłaciłam 4 zł. 


Jestem ogromnie zadowolona z zakupów. Uzupełniłam braki i jeszcze zaoszczędziłam. A Wy skorzystałyście z tej promocji?

8 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)