Idealne cienie na wiosenny makijaż ( upolowane na mega wyprzedaży w Douglas )

czwartek, 1 maja 2014
Witajcie w majówkowy weekend :)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać dwa śliczne cienie, które gdzieś zapodziałam na karcie ze zdjęciami od stycznia :) Cienie kupiłam na wyprzedaży w Douglasie w styczniu. Za oba zapłaciłam 40 zł. 
Cena przystępna, bo sam cień w kremie Clinique kosztuje 100 zł. A oto one :

Oto złowione cienie wraz z próbką pięknego zapachu, który otrzymałam gratis.

Cień Clinique ma kremową formułę i niezwykłą trwałość. Wytrzymuje na powiece aż do demakijażu. Nie roluje się, nie ściera. Wybrałam piękny gołębio - srebrny odcień. 

Colistar to cień sypki w odcieniu numer 3. Jest delikatny, różowy, ale nie w stylu barbie :) szczególnie polubiły go panie młode, które miałam przyjemność malować. Cień jest trwały i bardzo łatwo się go aplikuje. 

Takie oto cudeńka zdobyłam kiedyś na wyprzedaży. Znacie? :) 

Jak mija Wam majówka? Ja jestem na wyjeździe we Wrocławiu i biegam z wydarzenia na wydarzenie, wczoraj koncert "Księga Aniołów i Ludzi", który będzie retransmitowany przez TVP2, a dzisiaj bicie rekordu Guiness`a w graniu na gitarze hitu "Hey Joe". Rekord został pobity, mimo, że gitarzyści grali w strugach deszczu. Super! 

Mam nadzieję, że i Wy wypoczywacie. Pozdrawiam ciepło:)

10 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)