Nowości marcowe :)

niedziela, 10 marca 2013
Długo mnie nie było, tęskniłam niesamowicie, ale niestety szkolenia, szkolenia, szkolenia i dopiero dzisiaj znalazłam chwilę, aby naskrobać parę zdań na temat wczorajszych zdobyczy kosmetycznych:) 


Po pierwsze, w końcu wybrałam się do Inglota i zakupiłam kasetkę na moje dwa kwadratowe cienie, które się plątały po kuferku. 
W Superpharmie skusiła mnie promocja na tusz L`oreal Volume Million Lashes Excess oraz Volum` Express Lift Up z Maybelline. A, że tusze najczęściej wymieniam to stwierdziłam, że przyda się je przetestować.
Ostatni kosmetyczny zakup to lakier w pięknym granatowym kolorze za niecałe 5 zł :) 


A z niekosmetycznych... wreszcie spróbowałam babeczek cynamonowych Cinnabon i ... muszę przyznać, że są przepyszne i mam ochotę na jeszcze ;)

To na tyle z ostatnich dni. Jutro postaram się zaktualizować zakładkę wyprzedażowo /wymiankową, ponieważ mam kilka kosmetyków do dorzucenia :) Już dzisiaj zapraszam :)

2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)